» Ürünlerimiz » YST Pompalar

Kızgın Yağ Pompaları

Kızgın Yağ Pompaları
PDF GÖRÜNTÜLEPDF İNDİR
EKY Kızgın Yağ Pompaları
EKY tip pompalar genellikle kızgın yağ ve sıcak su proseslerinde kullanılan ısı transfer pompalarıdır. Tek fanlı, salyangoz gövdeli, şase üzerinde elektrik motoru ile kaplin bağlantılı santrifüj pompalardır. Gövde konstrüksiyonu aynı kalmak üzere yataklama sistemi olarak sıcak sıvı transferine dayanıklı olarak imal edilmektedirler.
Malzemeleri standart olarak sfero döküm gövde, çelik yataklama olarak imal edilirler.  Pompa mili özel sert karbon ile ve kaplin kısmına yakın, sıcaklığın  düştüğü bölgede rulmanlar ile yataklanır. Sızdırmazlık, özel tip mekanik salmastra ile sağlanır. Sıcaklığı 300°C'yi aşan veya değişik özellikler arzeden sıvıların transferlerinde soğutma sıvısı kullanılacak şekilde çift mekanik salmastra dizaynı yapılır.

Malzemeler
 Gövde: Sfero dökme demir
Çarklar Sfero dökme demir
Sızdırmazlık: Mekanik salmastra
Yataklama: Karbon yataklama, rulmanlı yataklama

Kullanım Alanları
Kimya ve petro kimya tesisleri ,Kağıt fabrikaları, şeker fabrikaları ,Gıda ve ilaç  fabrikaları, Deri endüstrisi ,Plastik ve sentetik elyaf fabrikaları ,Kauçuk endüstrisi ,Pişirme ve ısıtma fırınlarında ,Tekstil endüstrisinde ,110  C nin üstündeki ısı transfer tesislerinde.

YST REDÜKTÖR MOTOR POMPA PAZ İÇ DIŞ SAN LTD ŞTİ

Cemaliye mah.Fatih cad No:13 (Borsa Meydanı)

Çorlu / Tekirdağ - TÜRKİYE

www.ystendustri.com / www.ystreduktor.com

www.ystpompa.com

Tel: +90 282 651 58 76

+90 282 651 58 73

Gsm: +90 507 458 77 30

Fax: +90 282 651 58 77

info@ystendustri.com

 

Copyright © 2010 - 2020 YST Endüstri